Run Greece 2019

Ο αγώνας δρόμου πόλης πραγματοποιήθηκε και πάλι στην Αλεξανδρούπολη, στις 22 Σεπτεμβρίου, για έκτη συνεχή χρονιά, παρακινώντας μικρούς και μεγάλους να πάρουν μέρος στη γιορτή αυτήν του αθλητισμού και να κάνουν το τρέξιμο μέρος της καθημερινότητάς τους. Η αφετηρία και ο τερματισμός του αγώνα ήταν ο Φάρος της Αλεξανδρούπολης, ενώ η συμμετοχή του κόσμου, καθώς και των μαθητών του σχολείου μας- από όλες τις τάξεις – ήταν για ακόμη μία φορά πολύ μεγάλη.

Ο αγώνας δρόμου πόλης πραγματοποιήθηκε και πάλι στην Αλεξανδρούπολη, στις 22 Σεπτεμβρίου, για έκτη συνεχή χρονιά, παρακινώντας μικρούς και μεγάλους να πάρουν μέρος στη γιορτή αυτήν του αθλητισμού και να κάνουν το τρέξιμο μέρος της καθημερινότητάς τους. Η αφετηρία και ο τερματισμός του αγώνα ήταν ο Φάρος της Αλεξανδρούπολης, ενώ η συμμετοχή του κόσμου, καθώς και των μαθητών του σχολείου μας- από όλες τις τάξεις - ήταν για ακόμη μία φορά πολύ μεγάλη.