Παρέλαση 25ης Μαρτίου

Ο εορτασμός της επετείου της 25ης Μαρτίου 1821 ολοκληρώθηκε με παρέλαση στην κεντρική λεωφόρο της πόλης μας, στην οποία πήραν μέρος και οι μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας, αποδίδοντας φόρο τιμής στους ήρωες της Επανάστασης και κερδίζοντας το θερμό χειροκρότημα του κόσμου. Συγχαρητήρια στη σημαιοφόρο, στη λαβαροφόρο, στους παραστάτες, στις παραστάτριες και σε όλους τους μαθητές και μαθήτριες, που παρέλασαν με τη συνοδεία της καθηγήτριας Φυσικής Αγωγής του σχολείου μας, κ. Χαβρουζά Ο.