Χαρίζοντας βιβλία, χαρίζουμε χαμόγελα” – Δράση της ομάδας Erasmus+ KA1

Η ομάδα Erasmus+ KA1 «Χτίζοντας γέφυρες, όχι τείχη!», συμμετέχοντας στη δράση για τη δημιουργία βιβλιοθήκης στην Παιδιατρική Κλινική του Νοσοκομείου Αλεξανδρούπολης, η οποία ξεκίνησε με πρωτοβουλία του 1ου Συστήματος Ναυτοπροσκόπων Αλεξανδρούπολης, ανέλαβε τη συγκέντρωση λογοτεχνικών βιβλίων από όλους τους μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας Download The Christmas. Τα βιβλία παραδόθηκαν στο 1ο Σύστημα Ναυτοπροσκόπων  την Κυριακή 13 Μαΐου  2018 윈도우7 hotfix 다운로드. Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά που αγκάλιασαν την εξαιρετική αυτή πρωτοβουλία χαρίζοντας τα βιβλία τους movie like that.

Υπεύθυνες καθηγήτριες: Καπούτση Σύρμω – Κιτσάτη Μαρία

Η ομάδα Erasmus+ KA1 «Χτίζοντας γέφυρες, όχι τείχη!», συμμετέχοντας στη δράση για τη δημιουργία βιβλιοθήκης στην Παιδιατρική Κλινική του Νοσοκομείου Αλεξανδρούπολης, η οποία ξεκίνησε με πρωτοβουλία του 1ου Συστήματος Ναυτοπροσκόπων Αλεξανδρούπολης, ανέλαβε τη συγκέντρωση λογοτεχνικών βιβλίων από όλους τους μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας. Τα βιβλία παραδόθηκαν στο 1ο Σύστημα Ναυτοπροσκόπων  την Κυριακή 13 Μαΐου  2018. Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά που αγκάλιασαν την εξαιρετική αυτή πρωτοβουλία χαρίζοντας τα βιβλία τους. Υπεύθυνες καθηγήτριες: Καπούτση Σύρμω – Κιτσάτη Μαρία